Předprodej TECHAGRO 2020 zahájen!

půdní válce a pícninářské stroje za mimořádné ceny

Rozhodli jsme se letos nevystavovat na veletrhu TECHAGRO 2020 v Brně. Nechceme Vás však připravit o možnost výhodného nákupu strojů z našeho sortimentu a tak Vám v naší uvedené akci nabízíme naše nejprodávanější stroje za opravdu mimořádné ceny.

Většina strojů je skladem, ale akceptujeme i požadavek na pozdější termín dodání.

Nyní máte možnost nákupu nejprodávanějších půdních válců v Evropě. Půdní válce DALBO jsou již dávno známé svojí kvalitou podpořenou např. 6-ti letou zárukou na použité kruhy cambridge. Nemusíme připomínat perfektní kopírování všech sekcí, jejich dokonalý překryv, rozkládání a skládání stroje bez použití nářadí a ze sedadla traktoru, kompletní LED osvětlení a v neposlední řadě i možnost doplnění dalšího příslušenství, např. smykové lišty, řezacích válců, zavlačecích bran, … Díky tomu dosáhnete podstatně širších možností využití těchto strojů.

Díky mimořádně jednoduchému pásovému shrnovači a obraceči řádků FRANSGARD má nyní opravdu každý možnost produkovat krmení v té nejvyšší kvalitě. Velmi malá počáteční investice do stroje, nízké nároky na tažný prostředek a vůbec obsluhu stroje, jeho vysoký výkon, spolehlivost a široký rozsah použití jej činí nepostradatelným jak pro menší zemědělce, tak i pro velké podniky, či dokonce podniky služeb. Nabídka strojů FRANSGARD je dále doplněna o kombinovaný obraceč a shrnovač, který nalezne uplatnění u menších zemědělců. Odpadá totiž nutnost vlatnit dva samostatné stroje a s tím spojené časté přepřahání. Stroj pracuje v několika režimech a dokáže tedy nejen obracet, ale i shrnovat ke straně, na středový řádek, popř. dva řádky k sobě. Posledním strojem FRANSGARD v této nabídce je rotační disková sekačka s pracovním záběrem 2m. Jedná se o lehký a komfortní stroj s dokonalým kopírováním.

Samozřejmostí je poskytnutí technického osvědčení k provozu na veřejných komunikacích, návodu k používání v Čj a katalogu ND.

POZOR - platnost nabídky je pouze na objednávky doručené do 31. března 2020.

předprodej TECHAGRO 2020

Co můžeme nabídnout navíc